Andesspirulina – informace logo

Pro obchodníky

Pokud již jste naším zákazníkem

a vlastníte kamenný obchod a chcete být uveřejněn v našem seznamu kamenných prodejen, napište nám prosím tento požadavek e-mailem na info@kakaoveprodukty.cz nebo to můžete uvést do poznámky při objednávce.

 

V textu uveďte všechny informace, které chcete zveřejnit, např. název obchodu, adresa, telefon (e-mail, web, majitel).

 

 

Pokud naším zákazníkem ještě nejste,

stačí se żaregistrovat zde, zaškrtnout políčko Velkoobchodní odběratel a vyplnit všechny důležité údaje. Dále zaškrtnout políčko Nakupuji na firmu a zde uvést název firmy (pokud se liší od Vámi uvedeného jména a příjmení) a zadat Vaše (případně DIČ). Pokud chcete zboží doručit na jinou adresu, než Vaši fakturační, zaškrtněte políčko Doručit na jinou adresu a vyplňte.

 

Dále doporučujeme zaškrtnout Chci odebírat newslettery, kde Vás budeme informovat např. o novinkách, dostupnosti zboží, různých akcích apod… Newsletter posíláme max. 2x do měsíce, takže se nemusíte bát, že Vaši schránku budeme zahlcovat e-maily.

 

Ihned po registraci Vám přijde e-mail, že Vaše registrace proběhla úspěšně, Vy ale musíte ještě počkat na schválení registrace, které může trvat až 24h (většinou je to ale mnohem dříve). Po našem schválení registrace Vám přijde opět e-mail “Autorizace Vaší registrace”, a nyní se již můžete přihlásit a nakupovat za velkoobchodní ceny.

 

Děkujeme za přízeň a těšíme se na Vaše objednávky.

 

Váš čokoládový tým

 

Our website is protected by DMC Firewall!